Odličan cajon, prezadovoljan sam. Malo je bilo muke kod otpakivanja, jer je zapakovan kao vojna oprema što je na kraju krajeva i dobro. Hvala puno na predivnoj saradnji!
Nemanja
Kraljevo

Odličan cajon, prezadovoljan sam. Malo je bilo muke kod otpakivanja, jer je zapakovan kao vojna oprema što je na kraju krajeva i dobro. Hvala puno na predivnoj saradnji!